PsyBee ile danışan ilişkilerinizi profesyonelce yönetin!

Danışanlarınıza özel panel, yüksek prestij!

Danışanlarınız, PsyBee ile sahip olduğunuz web sitenizden şifreleri ile giriş yaparak sizinle olan ilişkilerini yönetebilirler. Onlarla paylaştığınız dokümanlara ve testlere ulaşabilir, panellerinden kredi kartları ile kolayca ödeme yapabilirler. Böylece danışanlarınıza daha iyi hizmet verebilir ve tercih sebebi haline gelebilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Danışanınız dünyanın neresinde olursa olsun size kolayca ödeme yapabilir.

PsyBee ile 16 bankanın sanal pos altyapısı kullanımınıza hazırdır. Danışanlarınıza internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapma kolaylığı sağlayarak nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Danışanlarınız, terapilerini kolayca takip edebilirler.

Danışanlarınız kendi panellerinde, sizlerle olan tüm terapi ve danışmanlık geçmişlerini kolayca görebilir ve takip edebilirler. Böylece süreklilik ve devamlılıklarını şeffaf bir şekilde gözlemleyebilirler.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Danışanlarınız ile istediğiniz dokümanı kolayca paylaşın.

Danışanlarınıza göndermek istediğiniz her dokümanı (word ve excel dosyaları, testler, faturalar vb.) PsyBee panelinize kolayca ekleyebilir ve tek tıkla istediğiniz danışanınız ile paylaşabilirsiniz. Danışanınız ile bir dosya paylaştığınızda, sistem danışanınıza otomatik olarak SMS gönderip bilgilendirme yapar.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Neden danışan paneli modülü kullanmalıyım?

Danışanlarınız ile sürdürülebilir uzun soluklu ilişkiler kurabilmeniz için onlara verdiğiniz hizmetin kalitesi yüksek olmalıdır. Danışanlarınıza özel açtığınız paneller ile onların kendilerini daha özel hissetmelerini ve bu hizmete alışmalarını sağlarsınız. Böylece danışanlarınız ile ilişkileriniz daha uzun soluklu olur.


Dahası da var...


PsyBee'nin ruh sağlığı profesyonellerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş diğer özelliklerini de keşfedin.

Background Image

Sizi aramamızı ister misiniz?

Kısa iletişim formumuz ile, aranmak istediğiniz tarih ve saati bırakırsanız sizi en kısa zamanda arayıp detaylı bilgi verebiliriz.

İletişim