Eğitim yönetimi modülü ile eğitim süreçlerinizi kolayca yönetin!

Eğitim veren bir ruh sağlığı profesyoneli misiniz?

PsyBee'ye eklediğimiz "Eğitim Yönetimi" özelliği sayesinde verdiğiniz eğitimleri web sitenize kolayca ekleyebilirsiniz. Katılımcılarınız, eğitimleriniz için ön kayıt oluşturabilir ve eğitim bedellerini kredi kartları ile online olarak ödeyebilirler.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Eğitim süreçlerinizi kolayca yönetin!

Eğitim öncesi katılımcılara toplu SMS göndermekten, ön kayıt ve LCV toplamaya kadar her süreci PsyBee panelinizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimlerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, potansiyel katılımcılara ulaşabilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Katılımcılarınıza kredi kartı ile online ödeme yapma imkanı sunabilirsiniz.

Katılımcılarınız dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar eğitim ödemelerini kredi kartlarıyla ister bilgisayardan ister akıllı telefonlarından kolayca gerçekleştirebilirler.
ÜCRETSİZ DENEYİN
Kayıt başvurularınızı, "Ön Kayıt / LCV Otomasyonu" özelliği ile kolayca alabilir, kontenjan durumunuzu kolayca takip edebilirsiniz.
"Eğitim Anonsları" özelliği ile eğitim öncesi duyurularınızı SMS ile topluca gönderebilirsiniz.

Neden "Eğitim Yönetimi" modülünü kullanmalıyım?

Yukarıda sıraladığımız her bir özellik prestijinizi artıran değerlere sahip. Bu değerler sayesinde; eğitim hizmetlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir ve katılımcı ilişkileri operasyonunu teknoloji odağıyla düzenli bir şekilde yöneterek marka güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.


Dahası da var...


PsyBee'nin ruh sağlığı profesyonellerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş diğer özelliklerini de keşfedin.

Background Image

Sizi aramamızı ister misiniz?

Kısa iletişim formumuz ile, aranmak istediğiniz tarih ve saati bırakırsanız sizi en kısa zamanda arayıp detaylı bilgi verebiliriz.

İletişim