Psikolog ve Psikiyatristler kliniklerini PsyBee ile yönetiyor!

Kişilerinizi kolayca yönetin!

Ruh sağlığı profesyonellerinin ihtiyaçlarına özel geliştirdiğimiz CRM ile danışan ilişkilerinizin her aşamasını kolayca takip edebilirsiniz. PsyBee klinik yönetim programı sayesinde kliniğinizi akıllı telefonunuzdan bile kolayca yönetebilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Kişilerinize ait tüm detaylar tek sayfada!

Danışanlarınızın kişisel bilgilerine, dokümanlarına, terapi notlarına, yaptığı ödemelere ve daha birçok bilgiye kolayca ulaşabileceğiniz danışan modülü ile istediğiniz bilgiler her an yanınızda.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Not defteri eskidendi!

PsyBee ile terapi ve danışan notlarınızı yazıp kaydetmeniz çok kolaydır. İster görüşme esnasında, isterseniz görüşmeden sonra mobil cihazlarınızdan ya da bilgisayarınızdan not tutabilir ve bu notları ilgili terapilerle ilişkilendirebilirsiniz. Böylece danışanlarınızın özel bilgilerini, kaybetme ihtimalinizin yüksek olduğu defterlere değil, bulut teknolojisinin güvenli ortamında saklayabilir ve istediğiniz her an kolayca ulaşabilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Personellerinizi yönetin!

PsyBee'yi tek başınıza kullanabileceğiniz gibi, kliniğinizdeki ekibinizle de kullanabilirsiniz. Personellerinizin yetkisini istediğiniz gibi sınırlandırabilir ve hesaplarını yönetebilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Neden klinik yönetimi modülü kullanmalıyım?

İster klinik sahibi, ister freelancer çalışan bir ruh sağlığı profesyoneli olun, danışan ilişkilerinizi teknoloji odaklı yönetmeniz verimliliğinizi artırır ve kafa karışıklığını önler. Siz sadece işinizi büyütmeye odaklanabilir ve yönetim süreçlerinin dijitalize edilmesini PsyBee'ye bırakabilirsiniz.


Dahası da var...


PsyBee'nin ruh sağlığı profesyonellerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş diğer özelliklerini de keşfedin.

Background Image

Sizi aramamızı ister misiniz?

Kısa iletişim formumuz ile, aranmak istediğiniz tarih ve saati bırakırsanız sizi en kısa zamanda arayıp detaylı bilgi verebiliriz.

İletişim