Özellikler

PsyBee'nin; hem bireysel çalışan ruh sağlığı profesyonelleri, hem de klinikler için harika özellikleri var.

Danışan Paneli

Danışanlarınız, kullanıcı adları ve şifreleriyle web sitenizden giriş yaparak, sizinle olan tüm iletişimlerini yürütebilirler. Onlarla paylaştığınız dokümanları görebilir, yapmaları gereken ödemeleri gerçekleştirebilir ve onlara verdiğiniz görev/ödevleri takip edebilirler.
Detaylı Bilgi

Hatırlatmalı Terapi Takvimi

SMS hatırlatmalı gelişmiş bir terapi takvimi sizi bekliyor. Takviminize eklediğiniz her terapi tarihinden 1 gün önce; hem size, hem de danışanınıza hatırlatma SMS'i gider. Böylece, hem terapi seanslarınız aksamaz, hem de henüz ödeme gerçekleşmediyse bu durum danışana bildirilmiş olunur.
Detaylı Bilgi

Klinik Yönetimi

PsyBee'nin iş hayatınızı kolaylaştıracak harika özellikleri var. CRM modülümüz sayesinde; danışan ilişkilerinizi yönetebilir, dokümanlar paylaşabilirsiniz. Ayrıca görev yönetimi modülüyle de; kendinize, personellerinize ve danışanlarınıza görevler verebilir ve bitirilme durumlarını takip edebilirsiniz.
Detaylı Bilgi

Mobil uyumlu web sitesi

Mobil uyumlu web sitenizi kolayca yönetin. Danışanlarınız, kullanıcı adları ve şifreleri ile web sitenizden giriş yapıp, kendilerine özel panelden sizinle olan iletişimlerini yürütsünler, yapmaları gereken ödemeleri kredi kartlarıyla gerçekleştirsinler. Artık dijital dünyada hiçbir eksiğiniz yok.
Detaylı Bilgi

Sanal Posunuz Hazır

Web sitenizden danışanlarınıza kredi kartı ile ödeme imkanı sunmanız için sanal pos altyapınız kullanıma hazır. Danışanlarınız, size yapacakları ödemeleri kredi kartlarına 9 taksite kadar güvenle gerçekleştirebilirler. Ödeme 9 taksitte bile gerçekleştirilse, bankalar hesabınıza tutarın tamamını yatırır.

Online Terapi

Yüz yüze görüşmekten çekinen ya da sizinle aynı ilde yaşamayan danışanlarınıza; yazı, görüntü ya da ses aktarımı yoluyla online terapiler verebilirsiniz. Terapi esnasında aynı ekrandan anlık olarak not tutabilir, tüm görüşmeleri daha sonra izlemek için kayıt altına alabilirsiniz.

Eğitim Yönetimi

PsyBee'ye eklediğimiz "Eğitim Yönetimi" özelliği sayesinde verdiğiniz eğitimleri web sitenize kolayca ekleyebilirsiniz. Katılımcılarınız, eğitimleriniz için ön kayıt oluşturabilir ve eğitim bedellerini kredi kartları ile online olarak ödeyebilirler.
Detaylı Bilgi

Sms Modülü

Sms modülü sayesinde danışanlarınız ve personelleriniz ile günün her anında iletişimde olun. Bilgi verin, randevularını hatırlatın.

image

PsyBee, Microsoft'un Bizspark programına seçilmiş bir girişimdir.

Yüklediğiniz her dosya ve diğer önemli bilgileriniz, Microsoft'un Azure platformunda,
Dünya'nın en yüksek güvenlik teknolojileri kullanılıp kriptolanarak saklanır.

Psikolog musunuz?

PsyBee, ruh sağlığı profesyonelleri için geliştirilmiş ilk ve tek yazılımdır.

Background Image

Sizi aramamızı ister misiniz?

Kısa iletişim formumuz ile, aranmak istediğiniz tarih ve saati bırakırsanız sizi en kısa zamanda arayıp detaylı bilgi verebiliriz.

İletişim