Psikolog ve Psikiyatrlar için geliştirilmiş en akıllı terapi takvimi!

Akıllı terapi takvimi ile tanışın!

Psybee kontrol panelinizde şimdiye kadar gördüğünüz en gelişmiş terapi takvimi sizi bekliyor. Terapi zamanını danışanlarınıza ve size SMS ile hatırlatan, danışanlarınızdan terapi ücretini kredi kartı ile tahsil edebilen ve olası iptallerden erken haberdar olmanızı sağlayan, yani adeta sizin asistanınız gibi çalışan akıllı terapi takvimi dünyada sadece PsyBee'de!
ÜCRETSİZ DENEYİN

Dijital bir asistan!

Hem terapi hem de rutin kontrolleri danışanlara otomatik hatırlatan ve danışandan kredi kartı ile online tahsilat yapabilen dijital asistanınızı çok seveceksiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Terapilerinizi kolayca yönetin

Terapi takviminizde kolayca yeni kayıtlar oluşturun ve düzenleyin. İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan terapi takviminize her an kolayca ulaşın.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Neden "Terapi Takvimi" modülünü kullanmalıyım?

PsyBee'nin terapi takvimi adeta asistanınız gibi çalışır. Danışanlarınız ile terapi ve danışmanlık öncesi tüm süreçlerinizi dijitalize etmeniz, hem verimliliğinizi artırır hem de prestijinizi.
PsyBee terapi takvimini çok seveceksiniz.


Dahası da var...


PsyBee'nin ruh sağlığı profesyonellerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş diğer özelliklerini de keşfedin.

Background Image

Sizi aramamızı ister misiniz?

Kısa iletişim formumuz ile, aranmak istediğiniz tarih ve saati bırakırsanız sizi en kısa zamanda arayıp detaylı bilgi verebiliriz.

İletişim