Ruh sağlığı profesyonelleri için anında mobil uyumlu web sitesi!

Dijital ofisinizin giriş kapısı, web sitenizdir.

PsyBee'ye üye olduğunuzda sahip olacağınız ilk şey, mobil uyumlu mükemmel bir web sitesidir. Yeni web sitenizi alanadınız.com gibi size özel bir alan adı ile kullanabilirsiniz. Hem danışanlarınız hem de siz, PsyBee yönetim panelinize web sitenizden giriş yapabilirsiniz. Üstelik yeni web sitenizi kendiniz kolayca düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Artık dijital dünyaya ayak uydurabilmek için teknik bilgiye ya da yazılımcıya ihtiyacınız yok.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Blogsuz bir web sitesi düşünülemez!

Kendinizi dijital dünyada tanıtmanın ve daha görünür olmanın en iyi yolu bilginizi paylaşmaktan geçer. PsyBee ile sahip olduğunuz web sitesinde, arama motorları ile %100 uyumlu bir blog sizi bekliyor. En mükemmel içerikleri üretin, bilginizi paylaşın, arama motorlarında üst sıralara yükselin.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Web sitenizden soru kabul edin!

Web sitenizin ziyaretçileri aslında potansiyel danışanlarınızdır. Blog yazılarınız sayesinde web sitenizi ziyeret eden kişiler, size soru sorabilirler. Böylece yeni danışanlara kolayca ulaşabilir ve yeni bağlantılar kazanabilirsiniz.
ÜCRETSİZ DENEYİN

Neden web sitesi modülünü kullanmalıyım?

Günümüzde web sitesi demek kartvizitten çok daha fazlası demektir. Dijital dünyadaki ofisinizin giriş kapısı olarak düşünüp geliştirdiğimiz web sitenizi kişiselleştirmeniz ve düzenlemeniz çok kolaydır. Eğer PsyBee kullanıyorsanız profesyonel bir web sitesine sahip olmak için yazılımcı tutmanıza ve yüksek harcamalar yapmanıza gerek kalmaz.


Dahası da var...


PsyBee'nin ruh sağlığı profesyonellerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş diğer özelliklerini de keşfedin.

Background Image

Sizi aramamızı ister misiniz?

Kısa iletişim formumuz ile, aranmak istediğiniz tarih ve saati bırakırsanız sizi en kısa zamanda arayıp detaylı bilgi verebiliriz.

İletişim